Sabinovská 3, 080 01 Prešov
0948 09 89 89
Autoškola SMILE

Skupina B - Kurz CLASSIC

Informácie

Typ kurzu skupinový kurz
Teória 2x do týždňa
Jazdy 2x do týždňa
Trvanie kurzu 3 mesiace
Vek od 16 rokov

Výcvik v autoškole

Teoretická výučba 32 hodín (32x45min)
Trenažér 4 hodiny (4x45min)
Jazdy 2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 1.etapa
30 hodín (28x45min) - premávka
2 hodiny (2x45min) - autocvičisko 2.etapa
Praktickú údržba 1 hodina (1x45min)
Kurz prvej pomoci 8 hodín (8x45min)

Popis

Si študent a máš čas v poobedňajších hodinách? Kurz CLASSIC je pre Teba ako stvorený :)

Do kurzu je možné nastúpiť po odovzdaní žiadosti potvrdenej od lekára, vypísanej prihlášky a vyplatenia min. 1. splátky za kurz. Na prvej, úvodnej hodine obdržíš knihu, záznamník praktických jázd a TOKEN, ktorý je potrebné nosiť so sebou na výcvik, či už teoretický alebo praktický. Bez neho sa nemôžeš zúčastniť výučby.

Teoretické hodiny budú prebiehať 2x do týždňa vo vopred stanovených termínoch, zväčša od 15:00 – 17:15. Teórie sú buď pondelky a stredy, alebo utorky a štvrtky. V prípade dohody vieme teoretický výcvik posunúť vzhľadom na požiadavky študentov. Pri vynechaní teoretickej hodiny je nutná náhrada buď s inou skupinou bezplatne, za príplatok individuálne podľa Tvojich požiadaviek alebo prostredníctvom E-learningu.

Na poslednej hodine teoretickej výučby absolvuješ praktickú údržbu, kde sa naučíš základné veci ohľadne údržby vozidla. Mimo povinných jázd Ti radi vysvetlíme všetko potrebné na prístrojovke a pod kapotou :)

Počas toho, ako navštevuješ teoretický výcvik absolvuješ 2 x autotrenažér - mimo hodín teórie. Po jeho zvládnutí začínaš jazdiť na autocvičisku. Potom prichádzajú na rad jazdy v slabšej premávke, neskôr si vyskúšaš hustejšiu premávku, ako aj jazdu na dialnici, či jazdu s vozíkom. Všetky jazdy budú začínať od autoškoly SMILE a naplánovať si ich môžeš podľa svojho voľného času - online. V prípade kurzu CLASSIC môžeš jazdiť 2x v týždni a celkový kurz trvá 3 mesiace.

V priebehu výcviku je potrebné absolvovať kurz prvej pomoci. Termíny kurzov Ti budú poskytnuté prostredníctvom SMS, alebo osobne na hodinách teórie. Pre všetkých študentov autoškoly SMILE máme kurz prvej pomoci za zvýhodnenú cenu 25 €.

V prípade že celý kurz dokončíš, môžeš sa prihlásiť na záverečnú skúšku. Vodičský kurz musíš ukončiť najneskôr do 1 roka od začatia. Na prihlásenie je potrebné doniesť záznamník praktických jázd, TOKEN a 33 eurový kolok zakúpený na pošte. V prípade ak máš záujem, môžeš si doplatiť doplnkovú jazdu pred skúškami, aby si nabral/a 100% istotu že to zvládneš na prvýkrát :)

V CENE KURZU JE ZAHRNUTÁ  AJ ONLINE UČEBNICA V HODNOTE 20 € A ONLINE PLÁNOVAČ JÁZD V HODNOTE 15 € !!!